SIK SORULAN SORULAR

Zirve organizasyonumuz, 25 Nisan 2024 tarihinde, Just Work Arena Etkinlik Sahnesi’nde Hibrit olarak gerçekleşecektir.

Perakende Medya Zirvesi, dünya perakendesinin en önemli konularından biri olan Perakende Medya (Retail Media) odağı ile gerçekleşen Türkiye’deki ilk fiziki etkinlik organizasyonudur.

Zirve kapsamında, Perakende Medya Network’leri (Retail Media Network); markalar, perakende medya hizmet sağlayıcılar, ajanslar ve pazaryerleri gibi pek çok farklı bakış açısı ile sektörel olarak ele alınacaktır.

Perakende Medya Zirvesi, sektörel kapalı bir etkinlik organizasyonudur. Perakende profesyonelleri, perakende medya hizmet sağlayıcıları, medya ajansları ve markaların katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Perakende Medya Zirvesi; 200  kişilik fiziki, 1000 kişilik canlı yayın altyapısı ile sektöre hibrit olarak sunulacak bir zirve organizasyonudur. Katılım için herhangi bir ücret ödemeniz gerekememektedir, bununla birlikte sınırlı katılımlı bir organizasyon olması sebebi ile katılım talebinizi Kayıt Ol sayfası üzerinden bizlere iletmeniz gerekmektedir. Katılım talebinizin incelenmesi ardından size dönüş yapılacaktır.

Katılım talebinizi, katılmak istediğiniz şekilde bizlerle paylaşmanız ardından gerekli incelemeler sonrası sizlere dönüş yapılacaktır. Perakende Medya Zirvesi, sektörel kapalı bir organizasyondur. Bu nedenle katılım sektörel ve sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecektir.

Farklı bir sorunuz mu var?

Bize iletin !